Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w przeglądarce       ZAMKNIJ

Profesjonalne ekspresy do kawy - włoskiej firmy Victoria Arduino

Victoria ArduinoVictoria Arduino

Klasyka i nowoczesność, funkcjonalność i elegancja to wyjątkowe i rozpoznawalne cechy ekspresów marki Victoria Arduino, znanej na świecie jako Rolls Royce wśród ekspresów do kawy.
Ekspresów Victoria Arduino nie powinno zabraknąć w ekskluzywnych kawiarniach, hotelach czy restauracjach.

Ekspresy które zachwycają nieprzerwanie od 1905 r, kiedy Pier Teresio Arduino rozpoczął ich produkcję.

Niezmienne wartości które uczyniły z Victoria Arduino symbol kultury kawy.

Historia - Zawsze tak samo wartościowy
Ekspresy Victoria Arduino zostawiły trwały ślad w historii espresso na całym świecie. Obecnie smak tradycji łączy się z artystyczną wartością, czyniąc z tych ekspresów obiekty kolekcjonerskie.
Victoria Arduino zamknęła czas w filiżance espresso.

Wygląd -  Subtelny wygląd, biżuteryjna wartość
Ekspresy Victoria Arduino to  ekspresja wyższych uczuć i elegancji. Ten kto decyduje się na takie urządzenie, pokazuje swoją wrażliwość artystyczną i smak. To jak kupowanie antyków - kolekcjoner obchodzi się z nimi z największą starannością, dumnie prezentuje i opowiada o nich z pasją.

Unikalność -  Dzieło sztuki
Każdy ekspres Victoria Arduino jest dziełem rąk ludzkich i dowodem na wyjątkowe umiejętności manualne rzemieślnika artysty. Do wyrobu maszyn używa się podstawowych narzędzi, reszta zależy od doświadczenia rzemieślnika. Ich praca ma wiele wspólnego ze sztuką miedziorytniczą i jubilerstwem. Z tej przyczyny każda maszyna jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju. 

Wykonanie -  Piękno, które ma imię, kształt oraz smak
Powierzchnia ekspresów, umiejętnie i cierpliwie  kształtowana podchwytuje  refleksy, bawiąc się światłem. Perfekcyjne kształty ekspresów są dowodem na artystyczne wykonanie.

Szlachetność - Czystość materiałów aby wygrać wyścig z czasem.
Zgodnie z tradycja Victoria Arduino, korpus ekspresu wykonany jest z wytrzymałych materiałów, zaś  powierzchnia, tak ważna dla wyglądu, jest zabezpieczana tak aby zapobiec jakimkolwiek uszkodzeniom zewnętrznym.

Profesjonalne ekspresy do kawy - Adonis - Victoria Arduino

Ekspresy do kawy - ADONIS » więcej

Profesjonalne ekspresy do kawy - Athena - Victoria Arduino

Ekspresy do kawy - ATHENA » więcej

Profesjonalne ekspresy do kawy - Venus - Victoria Arduino

Ekspresy do kawy - VENUS » więcej